ICEGYM
CVIČÍM, CVIČÍŠ, CVIČÍME
Pokud jste ještě neměli tu čest navštívit náš ICEGYM, tak pro Vás máme krátké představení. ICEGYM je moderně vybavená fitness tělocvična, přizpůsobená posledním trendům cvičení. Ke svým tréninkům ji využívá Akademie Tomáše Vernera i krasobruslařská reprezentace. Využít ji však můžete i VY!  Ať už k nám chodíte na bruslařské tréninky nebo prostě přijdete z ulice. Stačí si jen vybrat z nabídky lekcí.
POPIS LEKCÍ
CO JE CO

KRUHOVÝ TRÉNINK (kruháč)

Jedná se o trénink složený z různých cviků na 8 - 10 stanovištích, na kterých postupně procvičíte celé tělo. Cvičení na každém stanovišti probíhá po dobu 20-30 s. Doba odpočinku mezi stanovištěmi je 10 s.

FUNKČNÍ TRÉNINK
Trénink přizpůsobený individuálním schopnostem a výkonosti každého. Cvičit můžete s využitím moderního vybavení ICEGYMu. Atraktivní prostředí ICEGYMu pak přímo vybízí  ke zdokonalování Vaší kondice. K dispozici je i trenér, který Vám poradí a předvede, jak správně cvičit.


ROZPIS ICEGYMU
Pondělí
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
Středa
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
Pátek
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
CENÍK VSTUPNÉHO
1 VSTUP
150 Kč
10 VSTUPŮ
1 200 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH a jsou platné od 1. dubna 2019
DAVID KALIVODA
DAVID
BIO
KALIVODA

Ahoj,

jmenuji se David Kalivoda, jsem osobní a kondiční trenér. Své práci se věnuji od roku 2004, kdy jsem vystudoval trenérskou školu Petra Stacha a dále se vzdělávám, absolvoval jsem kurzy: Bosu Core, TRX, FLOWIN, funkční trénink u Steva Jacka.

Práce trenéra mě baví a mám radost, když vidím, jak se moji klienti neustále zlepšují a když jim cvičení pomáhá například od bolesti zad. Stejně tak mě těší, když sportovním týmům pomáhají mé kondiční tréninky k dosažení lepších výsledků.

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě, ale i na nezbytně krátkou dobu, aby byli schopni cvičit správně a co nejlépe sami.

Cvičím se ženami, muži jakéhokoliv věku, s jednotlivci i skupinami. Jsem schopný vést lekce i v anglickém, nebo německém jazyce.

KLAUDIA KÁLNAYOVÁ
KLAUDIA
BIO
KÁLNAYOVÁ
Tady má být medailonek. Je potřeba ho dodat.