ICEGYM
CVIČÍM, CVIČÍŠ, CVIČÍME
Pokud jste ještě neměli tu čest navštívit náš ICEGYM, tak pro Vás máme krátké představení. ICEGYM je moderně vybavená fitness tělocvična, přizpůsobená posledním trendům cvičení. Ke svým tréninkům ji využívá Akademie Tomáše Vernera i krasobruslařská reprezentace. Využít ji však můžete i VY!  Ať už k nám chodíte na bruslařské tréninky nebo prostě přijdete z ulice. Stačí si jen vybrat z nabídky lekcí.
POPIS LEKCÍ
CO JE CO

KRUHOVÝ TRÉNINK (kruháč)

Jedná se o trénink složený z různých cviků na 8 - 10 stanovištích, na kterých postupně procvičíte celé tělo. Cvičení na každém stanovišti probíhá po dobu 20-30 s. Doba odpočinku mezi stanovištěmi je 10 s.

FUNKČNÍ TRÉNINK
Trénink přizpůsobený individuálním schopnostem a výkonosti každého. Cvičit můžete s využitím moderního vybavení ICEGYMu. Atraktivní prostředí ICEGYMu pak přímo vybízí  ke zdokonalování Vaší kondice. K dispozici je i trenér, který Vám poradí a předvede, jak správně cvičit.


ROZPIS ICEGYMU
Pondělí
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
Středa
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
Pátek
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Funkční trénink
CENÍK VSTUPNÉHO
1 VSTUP
150 Kč
10 VSTUPŮ
1 200 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH a jsou platné od 1. dubna 2019
DAVID KALIVODA
DAVID
BIO
KALIVODA
Od malička jsem se věnoval sportům, jako byly fotbal, tenis a hokej, který pak zvítězil nad všemi ostatními sporty. Měl jsem to štěstí, že jsem se mu mohl věnovat několik let na profesionální úrovni. Jak už to v životě bývá, že něco zlé je pro něco dobré, tak vinou vážného zranění jsem začal hrát hokej už jen na nižší úrovni. U sportu jsem chtěl zůstat, a proto jsem se vydal na dráhu osobního a kondičního trenéra.

Je to práce, která mě baví, a mám radost, když se moji klienti neustále zlepšují a zbavují se například bolesti zad. Stejně tak, když sportovním týmům pomáhají mé kondiční tréninky k lepším výsledkům. Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě, ale i na nezbytně krátkou dobu, aby byli schopni cvičit správně a co nejlépe sami.

Cvičím se ženami, muži jakéhokoliv věku, s jednotlivci i skupinami. Jsem schopný vést lekce i v anglickém, nebo německém jazyce.

Své práci se věnuji od roku 2004, kdy jsem vystudoval trenérskou školu Petra Stacha a až do současnosti jsem absolvoval několik dalších vzdělávacích kurzů, jako jsou: Bosu Core, TRX, FLOWIN, funkční trénink u Steva Jacka.
KLAUDIA KÁLNAYOVÁ
KLAUDIA
BIO
KÁLNAYOVÁ
Tady má být medailonek. Je potřeba ho dodat.