ICEGYM
CVIČÍM, CVIČÍŠ, CVIČÍME
Pokud jste ještě neměli tu čest navštívit náš ICEGYM, tak pro Vás máme krátké představení. ICEGYM je moderně vybavená fitness tělocvična, přizpůsobená posledním trendům cvičení. Ke svým tréninkům ji využívá Akademie Tomáše Vernera i krasobruslařská reprezentace. Využít ji však můžete i VY!  Ať už k nám chodíte na bruslařské tréninky nebo prostě přijdete z ulice. Stačí si jen vybrat z nabídky lekcí.
ROZPIS ICEGYMU
Pondělí
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Kruhový trénink
Středa
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Kruhový trénink
Pátek
07.00 — 07.45
08.00 — 08.45
Kruhový trénink
CENÍK VSTUPNÉHO
1 VSTUP
150 Kč
10 VSTUPŮ + 1 ZDARMA
jen pro členy
1 500 Kč
registrace zde
Uvedené ceny jsou s DPH a jsou platné od 10. ledna 2020.
DAVID KALIVODA
DAVID
BIO
KALIVODA

Ahoj,

jmenuji se David Kalivoda, jsem osobní a kondiční trenér. Své práci se věnuji od roku 2004, kdy jsem vystudoval trenérskou školu Petra Stacha a dále se vzdělávám, absolvoval jsem kurzy: Bosu Core, TRX, FLOWIN, funkční trénink u Steva Jacka.

Práce trenéra mě baví a mám radost, když vidím, jak se moji klienti neustále zlepšují a když jim cvičení pomáhá například od bolesti zad. Stejně tak mě těší, když sportovním týmům pomáhají mé kondiční tréninky k dosažení lepších výsledků.

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě, ale i na nezbytně krátkou dobu, aby byli schopni cvičit správně a co nejlépe sami.

Cvičím se ženami, muži jakéhokoliv věku, s jednotlivci i skupinami. Jsem schopný vést lekce i v anglickém, nebo německém jazyce.

KLAUDIA KÁLNAYOVÁ
KLAUDIA
BIO
KÁLNAYOVÁ
Moje jméno je Klaudia a na ICERINKu působím i jako trenérka. Mnoho zkušeností mám z vrcholového trénování gymnastiky a atletiky, kde jsem získala i několik titulů mistryně slovenské republiky. Baví mě sledovat nové trendy v cvičení/trénování a stále se v této oblasti vzdělávám.

Na práci ve fitku se mi líbí, že mohu lidem ukázat, že hýbat se může být i zábava. Těší mě, když se mi podaří v lidech vzbudit vášeň pro sport a oni ho pak praktikují častěji. Na své práci mám nejraději to, že si mohu se svými klienty zacvičit i já sama.

Kromě dospělých se ráda věnuji i dětem, s nimi piluji především rychlost a obratnost. Což jsou základní pohybové prvky, které dětem zůstanou na celý život a mohou je využít v dalších sportech.
DOMINIK HAVELKA
DOMINIK
BIO
HAVELKA
Ahoj všem,

jmenuji se Dominik a na zimním stadionu ŠKODA ICERINK vedu individuální tréninky na ledě a v ICEGYMu se věnuji kruhovým i individuálním tréninkům. Jsem držitelem certifikace Instruktor fitness a aktuálně studuji na Univerzitě Karlově obory kondiční trenér a trenér ledního hokeje.

Při trénincích na ledě i v posilovně mě baví dlouhodobě pracovat na detailech a sledovat pokroky mých klientů. Rád se věnuji dětem, dospělým, sportovcům i těm, kteří se chtějí „jen" zdravě hýbat a dělat tak něco správného pro své tělo.

Moje kruhové tréninky jsou vhodné pro toho, kdo si chce dát pořádně do těla a nastartovat se do nového pracovního dne.